Плита дорожня ПАГ-14 (14-12-6,5)
Плита залізобетонна для дорожнього покриття марки ПАГ виготовляється згідно з ГОСТ 25912.0-91.
Вироби виготовляються у двох варіантах навантаження, для навантаження на 40 т і 60 т.
Навантаження на 40 т застосовується для дорожнього будівництва.
Навантаження в 60 т використовують для аеродромних покриттів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 6000 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Висота | 140 мм |
| Несуча здатність | 40 тс |
| Марка бетону | М350 |
| Об'єм бетону | 1 куб. м |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 2.5 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴

