
Ланка круглої труби з плоским підставою ЗКП 6.150 (серія 3.501.1-144)
20 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ланка круглої труби з плоским підставою ЗКП 6.150 (серія 3.501.1-144)
Ланки труб ЗК залізобетонні з плоским обпиранням від інтернет супермаркету GlobalGbi2000 для підземних та наземних трубопроводів, що транспортують самопливні рідини:
- атмосферні стічні води
- підземні води
- виробничі рідини.
Виготовляються по технології вертикального формування методом вібропресування. Залізобетонні безнапірні труби марки ЗК виготовляються з важкого бетону, армовані одним циліндровим каркасом. Серія 3.501.1-144.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Тип труби | Безнапірна |
| Зовнішній діаметр | 1820 мм |
| Внутрішній діаметр | 1500 мм |
| Товщина стінки труби | 160 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 3.575 т |
| Об'єм бетону | 1.43 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 500 ₴
