
Ланка прямокутної труби ЗП 12.100 (серія 3.501.1-177.93)
34 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ланка прямокутної труби ЗП 12.100 (серія 3.501.1-177.93)
Ланки для залізобетонних труб від інтернет супермаркету GlobalGbi2000 для підземних та наземних трубопроводів, що транспортують самопливні рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону, прямокутного перерізу марки ЗП. Виготовляються вироби згідно з серії 3.501.1-177.93.
| Найменування вироби | Довжина (мм) | Ширина (мм) | Висота (мм) | Об'єм бетону (м. куб.) | Вага (т) |
| Ланка прямокутної труби ЗП 12.100 | 2680 | 2320 | 1000 | 2,25 | 5,625 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Тип труби | Безнапірна |
| Зовнішній діаметр | 2320 мм |
| Внутрішній діаметр | 2000 мм |
| Довжина | 2680 мм |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 6.625 т |
| Об'єм бетону | 2.25 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 200 ₴
