Труба залізобетонна Тс 180.20
Залізобетонні труби з фальцевим з'єднанням від інтернет супермаркету GlobalGbi2000 для підземних трубопроводів, що транспортують самопливні побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону.
Виготовляються відповідно до технології вертикального формування методом вібропресування. Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані сталевим каркасом.
Продукція відповідає ДСТУ Б Ст. 2.5-63: 2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Тип труби | Безнапірна |
| Зовнішній діаметр | 2040 мм |
| Внутрішній діаметр | 1800 мм |
| Товщина стінки труби | 120 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 3.1 т |
| Об'єм бетону | 1.2 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 000 ₴


Відправка з 08 квітня 2026