Труба залізобетонна ТС 140.30
Залізобетонні труби від інтернет супермаркету GlobalGbi2000 для підземних трубопроводів, що транспортують самопливні побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону.
Труби виготовляються двох типів навантаження, маркуються:
- 2 (засипка грунтом 4 м).
- 3 (засипка грунтом 6 м).
Виготовляються відповідно до технології вертикального формування методом вібропресування. Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані сталевим каркасом.
Продукція відповідає ДСТУ Б Ст. 2.5-63: 2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1722 мм |
| Внутрішній діаметр | 1400 мм |
| Товщина стінки труби | 161 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Вага | 6.25 т |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Об'єм бетону | 2.25 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 500 ₴


