Труба залізобетонна ТС 40.25
Залізобетонні труби від інтернет супермаркету GlobalGbi2000 для підземних трубопроводів, що транспортують самопливні побутові рідини, атмосферні стічні води, підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону.
Труби виготовляються двох типів навантаження, маркуються:
- 2 (засипка грунтом 4 м)
- 3 (засипка грунтом 6 м).
Виготовляються відповідно до технології вертикального формування методом вібропресування. Залізобетонні безнапірні труби виготовляються з важкого бетону, армовані сталевим каркасом.
Продукція відповідає ДСТУ Б Ст. 2.5-63: 2012.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Тип труби | Безнапірна |
| Зовнішній діаметр | 510 мм |
| Внутрішній діаметр | 400 мм |
| Товщина стінки труби | 55 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Тип приєднання | Розтрубне |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 0.55 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴


