
Лоток залізобетонний марки Л2-8 (3 м) (серія 3.006.1-2.87)
2 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лоток залізобетний марки Л2-8 (3м)
Лоток залізобетонний марки Л серія 3.006.1-2.87
Лотки цієї серії використовуються для прокладання теплотрас, для водовідведення, для інженерних комунікацій.
Є можливість постачання лотків добірних (довжина 720 мм.)
Ми предлагаем широчайший асортимент товаров во всіх категоріях. Гарантія якості наших товаров підтверджена відповідними сертифікатами. Професійні консультації при купівлі в компанії "GlobalGbi2000".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Теплотрас |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 570 мм |
| Висота лотка | 360 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага лотка | 0.45 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴



