
Плита перекриття колодязя 1ПП 20-1 (2) (кришка колодязя)
5 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Плита перекриття колодязя 1ПП 20-1 (2) (кришка колодязя)
Конструкції використовуються перекриття оглядових колодязів, як на проїжджій частині, так і в пішохідних зонах.
Діаметр отвору під люк 700 мм.
Кількість отворів — 1 (центральне)
Виготовляється з важкого бетону, і армовані дротом ВР-1 (ГОСТ 6727-80), арматурна сталь класу А-240с, А-400с, ДСТУ 3760:2006
- Виготовляється продукція відповідно до ГОСТ 8020-90.
- Серія 3.900.1-14
В нашій товарної лінійці ви найдете оптимальне пропонування. Гарантія якості наших товаров підтверджена відповідними сертифікатами. Приймаємо замовлення на доставку в будь-якою регион України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Зовнішній діаметр | 2200 мм |
| Товщина стінки | 160 мм |
| Висота | 160 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 1380 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
