Плита перекриття колодязя ПП 20-1 (кришка колодязя)
Конструкції використовуються перекриття оглядових колодязів, як на проїжджій частині, так і в пішохідних зонах.
Діаметр отвору під люк 1280 мм.
Кількість отворів — 1 (бічний)
Виготовляється з важкого бетону, і армовані дротом ВР-1 (ГОСТ 6727-80), арматурна сталь класу А-240с, А-400с, ДСТУ 3760:2006
- Виготовляється продукція відповідно до ГОСТ 8020-90.
- Серія 3.900.1-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Зовнішній діаметр | 2200 мм |
| Товщина стінки | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 680 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴

