Кільце оглядового колодязя залізобетне марки КС 24.9
Реалізація залізобетонного оглядового колодязя для інженерних комунікацій від інтернет-магази ГлобалЖБИ-2000. Чудовий асортимент товара дає вибрати вироби для будь-яких потреб будівельної компанії. В компанії "GlobalGbi2000" ви найдете тільки якісну продукцію. "GlobalGbi2000" надає можливість зробити вигідне придбання.
Кільця оглядового колодязя виготовляються згідно з ГОСТ 6720-80.
Під замовлення продукція може бути покрита гідроізолювальною мастикою.
Параметри виробу:
Діаметр 2400 мм.
Висота 900 мм.
Вага 2100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кільце |
| Висота | 900 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 2000 кг |
| Внутрішній діаметр | 2400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 800 ₴

