Кільце оглядового колодязя залізобетонне марки КС 20.6
Реалізація залізобетонного оглядового колодязя для інженерних комунікацій від інтернет магазину ГлобалЖБИ-2000. Чудовий асортимент товару дозволяє вибрати вироби для будь-яких потреб будівельної компанії. У компанії "GlobalGbi2000" ви знайдете тільки якісну продукцію. "GlobalGbi2000" надає можливість зробити вигідне придбання.
Кільця оглядового колодязя виготовляються згідно ГОСТ 6720-80.
Під замовлення продукція може бути покрита гідроізоляційної мастикою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кільце |
| Висота | 600 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 980 кг |
| Внутрішній діаметр | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴

