
Фанера ламінована 15х1250х2500 мм із березового шпону ФСФ
3 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Фанера ламінована 15х1250х2500 мм із березового шпону ФСФ
Фанера ФСФ ламінована застосовується:
- у будівництві (для виготовлення опалубки);
- у кораблебудуванні (човники, катери);
- в машинобудуванні;
- в автомобілебудуванні (для пристрою підлог у причепах, напівпричіпах, вантажних автомобілях, фургонах для перевезення тварин);
- у виробництві залізничних вагонів;
- в пасажирському транспорті (для облаштування протиковзних підлог);
- у конструкціях рамьон для катання;
- у виробництві ігрових і спортивних майданчиків;
- у виготовленні промислових столів;
- для виготовлення пакувальних ящиків;
- для виробництва садових меблів.
Березова фанера із захисним ламінованим покриттям Глобалсток-2000 - — це конструкційний деревно-плитний матеріал. Фанера ФСФ ламінована виготовляється з високоякісної берези, з гладким або сітчастим покриттям з фенольної плівки 120-240 г/м2. Фанера ламінована сітчаста виготовляється методом гарячого пресування з використанням пресової плити та тиснення на плівковому покритті, з використанням вологостійкого клею. Така фанера забезпечує максимальний опір ковзанню, стійка до стирання. Краї обробляються водостійкою фарбою, що забезпечує її стійкість до різних кліматичних умов (вологість, УФ-випромінювання), а також до впливу хімікатів. За поверхнею легко доглядати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | Коричневий |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | I |
| Вид фанери | ФСФ |
| Кількість шарів | Багатошарова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴
