
Фанера ламінована 9х1500х3000 мм з березового шпону ФСФ
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Фанера ламінована 9х1500х3000 мм з березового шпону ФСФ
Ламінована Фанера ФСФ застосовується:
- в будівництві (для виготовлення опалубки);
- у суднобудуванні (човни, катери);
- у машинобудуванні;
- в автомобілебудуванні (для влаштування підлог у причепах, напівпричепах, вантажних автомобілях, фургонах для перевезення тварин);
- у виробництві залізничних вагонів;
- у пасажирському транспорті (для облаштування протиковзких підлог);
- у конструкціях рамп для катання;
- у виробництві ігрових і спортивних майданчиків;
- у виготовленні промислових столів;
- для виготовлення пакувальних ящиків;
- для виробництва садових меблів.
Березова фанера з захисним ламінованим покриттям- конструкційний деревно-плитний матеріал. Фанера ФСФ ламінована виготовляється з високоякісної берези, з гладким або сітчастим покриттям з фенольної плівки 120-240 г / м2. Фанера ламінована сітчаста виготовляється методом гарячого пресування з використанням пресової плити і тиснення на плівкове покриття, з використанням вологостійкого клею. Така фанера забезпечує максимальний опір ковзанню, стійка до стирання. Краї обробляються водостійкою фарбою, що забезпечує її стійкість до різних кліматичних умов (вологість, УФ-випромінювання), а також до впливу хімікатів. За поверхнею легко доглядати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття | Ламіноване |
| Колір | Коричневий |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | I |
| Вид фанери | ФСФ |
| Кількість шарів | Багатошарова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴
