
Фанера з березового шпону марки ФСФ 21х1250х2500 мм сорт 4
3 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Фанера з березового шпону марки ФСФ 21х1250х2500 мм (сорт 4)
Використання вологостійкої фанери:- Будівництво;
- машинобудування, автобусобудування;
- вагонобудування;
- тарна промисловість;
- меблі.
- межа міцності під час сколювання по клейовому шару після кип'ятіння у воді впродовж 1 години, МПа — 1,5;
- межа міцності під час статичного вигину вздовж волокон, МПа не менш ніж — 65;
- щільність, кг/м3 - 670-800;
- вологість, % — 8 (±2);
- клас емісії Е-1, вміст формальдегіду на 100 г абсолютно сухої фанери, мг — до 8.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Порода дерева | Береза |
| Вид деревно-плитного матеріалу | Фанера |
| Щільність | 700 кг/м3 |
| Вологість | 8 % |
| Клас емісії формальдегіду | Е1 |
| Довжина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Товщина | 21 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Жовтий |
| Фанера | |
| Ґатунок фанери | IV |
| Вид фанери | ФСФ |
| Кількість шарів | Багатошарова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴
