Наголовок труби ОГ1-ТФ-160 гол
Наголовки труб призначені для зміцнення водопропускних систем і трубопроводів Слугують підпірною стіною ґрунту, для запобігання його обсипанню й просіданню. Отвір
наголовка повторює муфту труби, тому з'єднання труби з наголовком є герметично.
Для труби діаметром 1600 мм
Висота виробу Н1/Н2 1320/2630 мм
Ширина виробу 5000/2600 мм
Довжина 2400 мм
Вага 6700 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Вага | 6.7 т |
| Зовнішній діаметр | 1600 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Товщина стінки труби | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 1600 мм |
| Об'єм бетону | 0.42 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴

