Наголовок труби ОП1-ТФ-50 гол
Наголовки труб призначені для зміцнення водопропускних систем і трубопроводів Слугують підпірною стіною ґрунту, для запобігання його обсипанню й просіданню. Отвір
наголовка повторює муфту труби, тому з'єднання труби з наголовком є герметично.
Для труби діаметром 500 мм
Висота виробу Н1/Н2 570/1310 мм
Ширина виробу 2100/1320 мм
Довжина 1500 мм
Вага 1700 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Вага | 1.7 т |
| Зовнішній діаметр | 500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Товщина стінки труби | 120 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 500 мм |
| Об'єм бетону | 0.42 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴

