
Листовий прокат 10х2000х6000 мм сталь 65Г (аналог 66MN4) конструкційна ресорно-пружинна
від 120 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Листовий прокат 10х2000х6000 мм сталь 65Г (аналог 66MN4) конструкційна ресорно-пружинна
Марка стали: 65Г
Тип постачання: сортовий прокат, зокрема фасонний: ГОСТ 14959-79 , ГОСТ 2590-2006, ГОСТ 2591-2006, ГОСТ 2879-2006, ГОСТ 7419.0-78, ГОСТ 7419.8-78. Калібрований пруток: ГОСТ 1051-73, ГОСТ 14959-79 , ГОСТ 7417-75, ГОСТ 8559-75, ГОСТ 8560-78. Аркуш товстий: ГОСТ 1577-93. Лента: ГОСТ 2283-79 , ГОСТ 1530-78, ГОСТ 21996-76 , ГОСТ 21997-76 , ГОСТ 10234-77, ГОСТ 19039-73. Смуга: ГОСТ 103-2006, ГОСТ 4405-75 . Дріт: ГОСТ 11850-72 . Поковки та ковані заготовки: ГОСТ 1133-71.
Клас: Сталь конструкційна ресорно-пружинна
Використання в промисловості: пружини, рессори, упоральні шайби, гальмівні стрічки, фрикційні диски, шестерні, фланці, корпуси підшипників, затискні та такі, що піддаються цангі та інші деталі, до яких пред'являються вимоги підвищеної зносостійкості, і деталі, що працюють без ударних навантажень.
| Властивості та корисна інформація: |
| Питома вага: 7850 кг/м3 Термооброблення: Стан постачання Твердість матеріалу: HB 10 -1 = 241 МПа Температура критичних точок: Ac1 = 721 , Ac3(Acm) = 745 , Ar3(Arcm) = 720 , Ar1 = 670 , Mn = 270 Температура кування, °С: початку 1250, кінця 780-760. Охолодження заготівок перерізом до 100 мм виробляється на повітрі, переріз 101-300 мм у мульді. Оброблюваність різанням: у загартованому та відпущеному стані за HB 240 і ÷в=820 МПа, К ÷ ТВ. сп.=0,85 и К÷ б.ст=0,80 Зварюваність матеріалу: не застосовується для зварних конструкцій. КТС — без обмежень. Флокеночутливість: малочутлива. Схильність до відпускної крихкості: схильна за вмісту Mn≥1% |
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
- Ціна: від 120 ₴/кг
