
Листовий прокат сталевий 14х2000х6000 мм сталь низьколегована 10ХСНД
140 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Листовий прокат сталевий 14х2000х6000 мм сталь низьколегована 10ХСНД
Марка: 10ХСНД
Клас: Сталь конструкційна низьколегована для зварних конструкцій
Тип постачанняи: сортовий прокат, зокрема фасонний: Аркуш тонкий ГОСТ 17066-94 , ГОСТ 19903-74, ГОСТ 19904-90, ГОСТ 5521-93. Смуга ГОСТ 19281-89 , ГОСТ 82-70, ГОСТ 103-2006, ГОСТ 6713-91, ГОСТ 14637-89, ГОСТ 19282-73, ГОСТ 5521-93. Поковки та ковані заготовки ГОСТ 1133-71. Труби ОСТ 14-21-77.
Використання в промисловості: елементи зварних металоконструкцій і різні деталі, до яких висуваються вимоги підвищеної міцності та корозійної стійкості з обмеженням маси та працюють за температури від -70 до 450 °C,
| Властивості та корисна інформація: |
| Температура кування,oЗ: початку 1200, кінця 850. Зварюваність матеріалу: без обмежень. Способи варіння: РДС, АДС під флюсом і газовим захистом, ЕШС Оброблюваність різанням: у нормалізованому та опущеному стані ÷в= 560МПа, Kv б.ст= 1,12, Kv тв.опл= 1,4. Флокеночутливість: нечутлива. Схильність до відпускної крихкості: малосхильна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2000 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Вид за призначенням | З особливими фізичними властивостями |
| Вид за хімічним складом | Легований |
| Вид за ступенем легування | Низьколегований |
| Матеріал листа | Сталь |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Звичайна |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴/кг
