
Лист алюминиевый рифленый 2х1500х4000 мм АД0 (аналог 1050)
9 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лист алюминиевый рифленый 2х1500х4000 мм АД0 (аналог 1050)
Листовой прокат рифленый из алюминиевого сплава АД0 (аналог 1050) от интернет магазина ГлобалСток-2000.
Широкий выбор алюминиевого проката:
- Листовой прокат
- Трубный прокат
- Прутки алюминиевый
- Полоса алюминиевая
- Уголки алюминиевые
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Тип листа | Рифлений |
| Вид рифлення | Ромб |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Вага 1 п.м. | 9 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 600 ₴


