
Аркуш неіржавкий рифлений 4х1250х2500 мм сталь марки AISI 304
24 700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Аркуш неіржавкий рифлений 4х1250х2500 мм сталь марки AISI 304
Листовий прокат із рефленою поверхнею з неіржавкого сплаву стандарту AISI 304 (аналог 08Х18Н10)
в асортименті від інтернет-магази ГлобалСток-2000.
Товщина листового прокату варіюється від 1 мм до 4 мм.
Поверхня гладка, рифлена, шліфувальна, матова, дзеркальна.
Світові анилоги
Великобританія 58E
Германия 1.4301, X5CrNi18-10
КНР 0Cr19Ni9
Росія 08Х18Н10
США S30400
Франція Z4CN19-19FF, 304F00
Швеція 2332
Японія SUS304
Доставка у всі регіони України! На вимогу клієнта надаються сертифікати якості від заводу виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Індія |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Рифлений |
| Вид рифлення | Сочевиця |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Вага 1 п.м. | 52 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 700 ₴

