Лоток залізобетонний марки ЛТ 1а-9-12
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір залізобетонних виробів ..
Лоток ЛТ має наступні розміри:
Довжина 2970 мм,
Ширина 1440 мм,
Уысота 100 мм.
Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Дренажний |
| Довжина лотка | 2970 мм |
| Ширина лотка | 1440 мм |
| Висота лотка | 1000 мм |
| Вага лотка | 2.275 т |
| Вид лотка | Звичайний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 000 ₴


