Оголовок круглої труби з плоским підставою ЗКП 11.170
Ланки круглих труб залізобетонні з плоским підставою для промислового водовідведення марки ЗКП.
Оголовки круглих труб залізобетонні виготовляються згідно з серії 3.501.1-144.
Еврогруп - це широкий вибір залізобетонної продукції для промислового будівництва на автошляхах, промислових об'єктів нерухомості, цивільних об'єктів нерухомості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Зовнішній діаметр | 1200 мм |
| Внутрішній діаметр | 1000 мм |
| Товщина стінки труби | 100 мм |
| Довжина | 1700 мм |
| Марка бетону | М300 |
| Вага | 2.725 т |
| Тип труби | Безнапірна |
| Тип приєднання | Фальцеве |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 500 ₴

