Лоток залізобетонний з чавунною решіткою ЛВ-10.14.12,5
Реалізуємо лотки залізобетонні за вигідними цінами. Широкий вибір виробів.
Лоток ЛВ-20.30.23 має наступні розміри: Довжина 1000 мм, ширина: 140 мм, висота 125 мм.
Водовідведення DN100.
Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага лотка | 0.02 т |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Вид лотка | Звичайний |
| Висота лотка | 230 мм |
| Довжина лотка | 1000 мм |
| Тип лотка | Дренажний |
| Ширина лотка | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴

