По наявності на складі пропонуємо плити дорожні марки ПД 2-6 :
Розміри виробу:
Довжина 3000 мм.
Ширина 1500 мм.
Висота 180 мм
Навантаження 6 т.
Робимо доставку по території України. Відмінна якість за доступними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Плита дорожня |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 180 мм |
| Несуча здатність | 6 тс |
| Марка бетону | M500 |
| Морозостійкість | F150 |
| Водонепроникність бетону | W14 |
| Вага | 2 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴

