Реалізуємо відводи сталеві в асортименті. Виготовляються із сталі ст. 20, 09Г2С.
Діаметр 400 мм (Ду 426).
Товщина стінки 8 мм
Кут вигину 90 град.
Наша компанія реалізує широкий вибір сталевого прокату: труби сталеві (зварні та безшовні), листовий прокат, круглий прокат, шестигранники, квадрат, дріт. Сталі 20, 45, 40Х, 09Г2С, 3пс, 08кп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал відведення | Сталь |
| Спосіб виготовлення | Гнутий |
| Робоче середовище | Вода, Газ, Пар, Повітря, Пароводяна суміш, Рідке середовище, Масло, Неагресивне середовище |
| Умовний прохід | 400 мм |
| Зовнішній діаметр | 426 мм |
| Товщина стінки | 10 мм |
| Кут вигину | 90 град. |
| Тип приєднання | Під приварення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 700 ₴

