| Матеріал | Чорна сталь DC01 |
| Форма отворів | Квадратна, Qg |
| Розмір отвору | 10x10 мм |
| Крок | 15 мм |
| Товщина листа | 1,5 мм |
| Розмір листа | 1250 х 2500 мм |
| Площа отворів | 44 % |
| Кількість отворів | 13 888 шт. |
| Вага | 22,0 кг |
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні..Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 457 ₴


