| Матеріал | Чорна сталь DD12 |
| Форма отворів | Кругла, Rv |
| Розмір отвору | Діаметр 20 мм |
| Крок | 28 мм |
| Товщина листа | 2,0 мм |
| Розмір листа | 1000 х 2000 мм |
| Площа отворів | 46 % |
| Кількість отворів | 2 946 шт. |
| Вага | 17,01 кг |
Точні строк та ціну уточнюйте при замовленні
Продаємо листами. Не ріжемо. Виготовляємо листи з нержавіючого ,чорного металу і алюмінію.
Працюємо з транспортними компаніями: САТ, Нова Пошта, Нічний Експрес, Делівері. Маємо можливість надати довантаження по всій Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словенія |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Матеріал листа | Сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 2 949 ₴

