
Труба гарячекатана 220х220х8 сталь 20 09Г2С ГОСТ 8732 безшовна порізка
від 85 000 ₴/т
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Гарячекатана труба виготовляється згідно ГОСТ 8732-78 і є заготовкою для холоднодеформованих безшовних труб, основною відмінною особливістю якої є відсутність зварного шва і відрізняється відмінною стійкістю до високих тисків робочих рідин і газів.автомобілебудування
Сфера застосування:
- тракторобудування
- авіабудування
- будівництва систем водопостачання та газопроводів;
- буріння свердловин;
- виробництво складових котлів і систем опалення;
Пропонуємо послуги порізки за розмірами замовника.
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Перетин труби | Квадратне |
| Вид труби | Безшовна |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Марка стали | 20, 09Г2С |
| Товщина стінки труби | 8 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Вага 1 п.м. труби | 53.25 кг |
| Висота труби | 220 мм |
| Ширина труби | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 85 000 ₴/т
