Продаємо ригеля АР-5 по серії 3.407-115,вип.5) та інші види ригелів.
Довжина 3000 мм, ширина 400мм, висота 200мм, маса 0,5 т, об'єм 0,2 куб. м.
Відносяться до категорії ЗБВ для енергетичного будівництва.
Вироби мають уплощенную трапецієподібну форму.
Головне завдання ригеля Р-1 - збільшення бічній поверхні фундаменту і , як наслідок, підвищення несучої здатності конструкції.
Можлива доставка по території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1 т |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Марка бетону | М400 |
| Об'єм бетону | 1 куб. м |
| Тип ригеля | Р |
| Ширина | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 990 ₴

