
Лист просічно-витяжний нержавіючий ПВЛ АІЅІ 304 3х1000х2000 мм
від 205 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо листи нержавіючі ПВЛ просічно-витяжні АІЅІ 304 3х1000х2000 мм і інші розміри та види нержавіючого та кольорового прокату.
Мінімальна роздріб від одного аркуша.
Можлива відправка перевізниками по регіонах України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Просічно-витяжної |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Вид за призначенням | Конструкційний |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 205 ₴/кг
