По наявності на складі пропонуємо опорні плити-2
| Довжина, мм | 1450 |
| Ширина, мм | 1500 |
| Висота, мм | 120 |
| Діаметр отвору, мм | 700 |
| Маса, кг | 550 |
Робимо доставку по території України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 1450 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 120 мм |
| Марка бетону | M500 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W6 |
| Вага | 0.55 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 4 650 ₴

