
Лист алюмінієвий 14х1500х3000 АМГ5 5083 асортимент
від 265 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
З АМг3 виготовляють баки в автомобільній промисловості, у будівництві — каркаси вітражів та дверних прорізів, рами вікон, надпалубные надбудови в кораблебудуванні.
Здійснюється доставка по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Інтайм, Делівері, Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Вага 1 п.м. | 58.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 265 ₴/кг
