
Плита алюмінієва 70х1500х3000 АМГ3 5754 асортимент
від 270 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Плита алюмінієва 70х1500х3000 АМГ3 5754
З АМг3 виготовляють баки в автомобільній промисловості, у будівництві — каркаси вітражів і дверних прорізів, рами вікон, надпалусні надбудови в кораблиці.
Здійснюється доставка по Україні компаніями-транспортами: ТК САТ, Нічний Експрес, Інтайм, Делівері, Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 70 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Вага 1 п.м. | 294 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 270 ₴/кг
