З листів АМЦм виготовляють зварені баки, бензо-і мастилопроводи, радіатори автомашин і тракторів. Сплав Амц застосовують для виготовлення чутливих елементів електричних тахометров
Здійснюється доставка по Україні-компаніями перевізниками: САТ, Нічний Експрес, Інтайм, Делівері, Нова Пошта.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип листа | Гладкий |
| Матеріал листа | Алюміній |
| Вид за способом виготовлення | Холоднокатаний |
| Стан виробу | Нове |
| Точність виготовлення | Висока |
| Площинність листа | Нормальна |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 1 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 3000 мм |
| Вага 1 п.м. | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 290 ₴/кг

