
Труба нержавіюча профільна АІЅІ 304 60х30х1,5 мм (6м)
від 190 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо труби нержавіючі профільні АІЅІ 304 60х30х1,5 мм 6-тиметровые матові і полированые і інші розміри і марки нержавіючої сталі і типи поверхонь.
Мінімальна роздріб від 3-х метрів.
Можлива порізка та відправка продукції по Україні перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | АІSI 304 |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 1.5 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 30 мм |
| Ширина труби | 60 мм |
| Спосіб виготовлення | Електрозварна |
| Поверхня труби | Шліфована, Дзеркальна, Матова, Полірована |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 190 ₴/кг
