
Труба нержавіюча профільна АІЅІ 304 15х15х1,2мм (6м)
від 195 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо труби нержавіючі профільні АІЅІ 304 15х15х1,2 мм 6-тиметровые матові і полированые і інші розміри і марки нержавіючої сталі і типи поверхонь.
Мінімальна роздріб від 3-х метрів.
Можлива порізка та відправка продукції по Україні перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для каналізації, Для транспортування агресивних середовищ, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | АІSI 304 |
| Перетин труби | Квадратне |
| Тип труби | Гарячодеформована |
| Товщина стінки труби | 1.2 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 15 мм |
| Ширина труби | 15 мм |
| Спосіб виготовлення | Зварні прямошовні |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 195 ₴/кг
