
Лист нержавіючий АІЅІ 201 (аналог стали 12Х15Г9НД) 0,8х1000х2000мм ВА
від 135 ₴/кг
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Продаємо листи нержавіючі марки АІЅІ 201 (аналог ст 12Х15Г9НД) 0,8х1000х2000мм ВА ( дзеркало) та інші раскрои і марки нержавіючої сталі оптом і в роздріб .
Мінімальна роздріб від одного аркуша.
Відправка по Україні будь-якими перевізниками або самовивіз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид за способом виготовлення | Гарячекатаний |
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 0.8 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 135 ₴/кг
