По наявності на складі або виготовимо під замовлення кришки для лотків:
П 21д-8 740х2460х160
П 22д-15 740х2460х250
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 740 мм |
| Ширина кришки | 1840 мм |
| Висота кришки | 160 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 0.75 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 950 ₴

