По наявності на складі або виготовимо під замовлення кришки для лотків:
П 4-15 740х570х100
П 5д-8 740х780х70
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 740 мм |
| Ширина кришки | 780 мм |
| Висота кришки | 70 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 0.1 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

