По наявності на складі або виготовимо під замовлення кришки для лотків:
П 19д-15 740х2160х220
П 21д-8 740х2460х160
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
П 19д-15 740х2160х220
П 21д-8 740х2460х160
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 740 мм |
| Ширина кришки | 2460 мм |
| Висота кришки | 160 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 0.73 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 300 ₴

