По наявності на складі або виготовимо під замовлення кришки для лотків:
П 11д-8 740х1480х100
П 15-8/2 1500х1840х120
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
П 11д-8 740х1480х100
П 15-8/2 1500х1840х120
Відмінна якість за доступними цінами. Робимо доставку по Україні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид залізобетонного виробу | Кришка |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина кришки | 740 мм |
| Ширина кришки | 1180 мм |
| Висота кришки | 100 мм |
| Марка бетону | М250 |
| Морозостійкість | F200 |
| Водонепроникність бетону | W4 |
| Вага кришки | 0.27 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 850 ₴

