По наявності на складі або виготовимо під замовлення лотки залізобетонні:
Л16-8-1 2970х1840х1030
Л17-8-1 2970х1840х1330
Робимо доставку по території України. Відмінна якість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Інженерних мереж |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 1840 мм |
| Висота лотка | 1330 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Об'єм бетону | 1.5 куб. м |
| Вага лотка | 3.75 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 18 500 ₴

