Труби виготовляються з вуглецевої і низьколегованої сталі, а іноді і з нержавійки. Найпоширеніші варіанти перерізу труб — квадратна і прямокутна. Всі труби, які ми реалізуємо, вироблені строго по ГОСТу, тому відрізняються високою якістю і тривалим терміном служби.
Зазвичай такий вид металопрокату використовується в будівництві, при монтажі різних каркасів і просто в якості стовпів для огорожі будь-якої території. Труби характеризуються високою міцністю і здатні витримувати серйозні механічні і вібраційні навантаження. Профільні сталеві труби можна також використовувати і як будівельний матеріал у машинобудуванні, меблевому виробництві, при виготовленні кожухів.
Наша компанія пропонує послуги порізки за розмірами замовника
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
| Основні | |
|---|---|
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для газопостачання, Для каналізації, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для питної води, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 3 пс |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 3 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 60 мм |
| Ширина труби | 100 мм |
- Ціна: від 65 000 ₴/т

