Труби виготовляються з вуглецевої і низьколегованої сталі, а іноді і з нержавійки. Найпоширеніші варіанти перерізу труб — квадратна і прямокутна. Всі труби, які ми реалізуємо, вироблені строго по ГОСТу, тому відрізняються високою якістю і тривалим терміном служби.
Зазвичай такий вид металопрокату використовується в будівництві, при монтажі різних каркасів і просто в якості стовпів для огорожі будь-якої території. Труби характеризуються високою міцністю і здатні витримувати серйозні механічні і вібраційні навантаження. Профільні сталеві труби можна також використовувати і як будівельний матеріал у машинобудуванні, меблевому виробництві, при виготовленні кожухів.
Наша компанія пропонує послуги порізки за розмірами замовника
Доставка по Україні зручним для Вас перевізником; "САТ"; "Нічний експрес", "Ін-Тайм", "Нова пошта"; "Делівері"
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для систем опалення, Для холодного водопостачання, Для гарячого водопостачання, Для систем зрошення, Для транспортування стислого повітря, Для систем кондиціонування, Для холодопостачання, Для нафтопроводів, Для створення конструкцій, Для прокладки кабелю, Для кабельної каналізації |
| Стан виробу | Нове |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Марка стали | 3 пс |
| Перетин труби | Прямокутне |
| Вид труби | Шовна |
| Тип труби | Електрозварна |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Довжина | 6000 мм |
| Висота труби | 30 мм |
| Ширина труби | 50 мм |
- Ціна: від 65 000 ₴/т

