Кільця колодязні залізобетонні марки КС 15.6 ПН
Реалізуємо кільця залізобетонні звичайні і євроформату за вигідними цінами. В наявності та під замовлення.
Кільця залізобетонні марки КС 15.6 ПН (з монолітним днищем) має наступні розміри:
Висота 590 мм; внутрішній Діаметр 1500 мм (зовнішній 1680 мм).
Метод виготовлення - вібропресування. Окремо реалізується кришки (суцільні і з отвором під люк) і днища кілець.
Терміни виготовлення, доставку по території України уточнюйте у наших фахівців щодо реалізації!
Широкий вибір залізобетонної продукції: лотки та кришки до них, кільця колодязя (кришки і днища), плити перекриття, ФБС, колодязі зв'язку, ІСА, СТ плита, плити дорожні в асортименті, плити аеродромні, стовпи освітлення та високовольтних ліній електропередач (СК, СВ, УСО)...
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.76 кг |
| Вид залізобетонного виробу | Кільце |
| Зовнішній діаметр | 1680 мм |
| Внутрішній діаметр | 1500 мм |
| Висота | 590 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Товщина стінки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴




