Лист нержавіючий 1,2х1000х2000 мм сталь марки AISI 304
Листовий прокат з нержавіючого сплаву стандарту AISI 304 (аналог 08Х18Н10)
в асортименті від інтернет магазину ГлобалМеталл-2000.
Товщина листового прокат варіюється від 0,4 мм до 25 мм
Поверхня гладка, рифлена, шліфована (4N), матова (2В), дзеркальна (ВА).
Світові аналоги
Великобританія 58E
Німеччина 1.4301, X5CrNi18-10
КНР 0Cr19Ni9
Росія 08Х18Н10
США S30400
Франція Z4CN19-19FF, 304F00
Швеція 2332
Японія SUS304
Доставка в усі регіони України! На вимогу клієнта надаються сертифікати якості від заводу виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал листа | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 1.2 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴


