Аркуш алюмінієвий 2х1500х4000 сплав Д16
Листовий прокат з алюмінієвого сплаву Д16 (аналог 2024) в асортименті від інтернет-магазика Глобал Метал-2000.
Товщина листового прокату варіюється від 1 мм до 65 мм.
Поверхня гладка.
Доставка у всі регіони України! На вимогу клієнта надаються сертифікати якості від заводу виробника!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал листа | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 4000 мм |
| Вага 1 п.м. | 8.4 кг |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴/кг

