Лист алюмінієвий 2х1250х2500 сплав АД0
Листовий прокат з алюмінієвого сплаву АД0 в асортименті від інтернет магазину ГлобалМеталл-2000.
Листи поставляються розмірами 1000х2000 мм, 1250х2500 мм, 1500х3000 мм
Товщина листового прокат варіюється від 0,5 мм до 30 мм
Поверхня гладка, рифлена.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал листа | Алюміній |
| Покриття | Без покриття |
| Тип листа | Гладкий |
| Точність виготовлення | Висока |
| Класифікація по довжині | Мірної довжини |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Стан виробу | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴

