
Дзвено прямокутної труби ЗП 13.100 (серія 3.501.1-177.93)
25 500 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Дзвено прямокутної труби ЗП 13.100 (серія 3.501.1-177.93)
Дзвінки для залізобетонних труб від інтернет- супермаркету GlobalGbi2000 для підземних і наземних трубопроводів, що транспортують самотові рідини, атмосферні стічні води, підземні води та виробничі рідини не агресивні до бетону, прямокутного перерізу марки ЗП. Виготовляються вироби згідно із серії 3.501.1-177.93.
| Найменування виробу | Довжина (мм) | Ширина (мм) | Висота (мм) | Об'єм бетону (м.куб.) | Вага (т) |
| Дзвено прямокутної труби ЗП 13.100 | 2450 | 2760 | 1000 | 1.77 | 4,425 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал труби | Залізобетон |
| Тип труби | Безнапірна |
| Зовнішній діаметр | 2760 мм |
| Внутрішній діаметр | 2500 мм |
| Довжина | 2450 мм |
| Тип приєднання | Фальцеве |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага | 4.425 т |
| Об'єм бетону | 1.77 м³ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 500 ₴
