
Лоток залізобетонний марки Л6-8 (3м) (серія 3.006.1-2.87)
4 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (98) 957-66-36
Менеджер оптовых продажЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Лоток залізобетонний марки Л6-8 (3м)
Лоток залізобетонний марки Л серія 3.006.1-2.87
Лотки даної серії використовуються для прокладки теплотрас, для водоотовода, для інженерних комунікацій.
Є можливість поставки лотків добірних (довжина 720 мм.)
Ми пропонуємо найширший асортимент товарів у всіх категоріях. Гарантія якості наших товарів підтверджена відповідними сертифікатами. Професійні консультації при покупці в компанії "GlobalGbi2000".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид залізобетонного виробу | Лоток |
| Тип лотка | Теплотрас |
| Вид лотка | Звичайний |
| Довжина лотка | 3000 мм |
| Ширина лотка | 1160 мм |
| Висота лотка | 530 мм |
| Марка бетону | М200 |
| Морозостійкість | F100 |
| Водонепроникність бетону | W2 |
| Вага лотка | 1.125 т |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴



